برندینگ طرح کمپین تبلیغاتی ، مشاور تبلیغات

مشاوره تبلیغات


ایجاد آگاهی و تقاضا در مشتریان بالقوه، حفظ و وفادارسازی مشتریان فعلی و ترغیب هر چه بیشتر این دو گروه به برقراری ارتباط موثر با سازمان که منجر به استفاده بیشتر آنها از محصولات و خدمات آن سازمان گردد، منوط به طراحی کمپین تبلیغاتی کارایی است که در بهترین زمان، مناسب ترین مکان و اثر بخش ترین تعدادپیاده سازی شده بیشترین تاثیرگذاری را بر مشتری داشته باشد و بتواند محصولات و خدمات شرکت را به بهترین نحو برای مشتریان توصیف نماید. کارشناسان بوطیقا در خدمت مشاوره تبلیغات به سازمان ها کمک می کنند دریابند تبلیغات خود را چند بار، کجا و کی به اجرا در آورند. 

مشاوره تبلیغات

شرکت مشاوره تبلیغات چه شرکتی است و چگونه می تواند به شما در بهبود عملکرد تبلیغات کمک کند؟

در هر صنف و صنعتی تبلیغات یکی از ملزومات موفقیت یک کسب و کار، ایجاد آگاهی از برند است. برای موفقیت یک برند و کسب و کار، بایستی کمپین‌های تبلیغات باید عملکرد خوبی را داشته باشد. بدلیل اینکه کار تبلیغات، کاری است که هزینه‌های نسبتا زیادی را به شرکت تحمیل می‌کند، این کار باید در دو بعد برنامه ریزی و خلق محتوی توسط متخصصین تبلیغات انجام شود تا نرخ بازگشت سرمایه‌گذاری  (ROI) خوبی را برای شما  داشته باشد. یک شرکت مشاوره تبلیغات که پرسنل حرفه‌ای را دارد، راهکاری مناسب و ارزان قیمت برای شما نسبت به استخدام متخصصین تبلیغات است .
مشاوره تبلیغات

 یک شرکت در حوزه مشاوره تبلیغات چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک شرکت مشاور تبلیغاتی وظیفه برنامه ریزی، مدیریت و همچنین ایجاد تبلیغات مدرن را برای شرکت مشتری دارد.  برخی از شرکت‌های مشاوره تبلیغات صرفا کار خود را بر روی تبلیغات متمرکز می‌کنند، در حالی که تعدادی دیگری از آنها در کنار مشاوره تبلیغاتی خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهند، که مکمل کار تبلیغاتی است. مثلا تحقیقات بازار قبل و بعد از کمپین تبلیغاتی از اهمیت زیادی در بهبود عملکرد آن کمپین و کمپین های بعدی دارد، لذا یک مشاوره تبلیغاتی می‌تواند با استفاده از خدمات تحقیقات بازار یک کمپین را هدفمندتر نماید . تبلیغات بخش مهمی ازصنعت بازاریابی است  و دو نوع آفلاین و آنلاین را شامل می‌شود. شرکت‌هایی که کار مشاوره بازاریابی و مشاوره برندینگ هم معمولا خدمات مشاوره تبلیغات را ارائه می‌دهند .
تبلیغات

برخی از خدمات یک شرکت مشاوره تبلیغاتی موارد زیر است :

 • طراحی گرافیکی
 • طراحی و تولید محتوی تبلیغاتی
 • خلق سناری و تبلیغاتی و شعار تبلیغاتی
 • طراحی ابزار تبلیغاتی و بازاریابی مثل بروشورُ کاتالوگ و ...
 • برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی
 • ارزیابی تبلیغات

مشاوره تبلیغات با خدمات کامل

شرکت‌های مشاوره تبلیغاتی که خدمات کاملی ارائه می‌دهند، قادر به ارائه خدمات در همه زمینه های تبلیغاتی هستند. این شرکت‌ها می‌توانند راه حلی به صرفه برای شرکت‌هایی باشند که واحد سازمانی و منابع انسانی لازم را در حوزه تبلیغات ندارند .

 ویژگی‌های یک مشاوره تبلیغاتی خوب

خدمات ارائه شده توسط یک شرکت مشاوره تبلیغاتی می‌تواند بسیار گسترده باشد. برای انجام کارهای تبلیغاتی می‌توانید یک شرکت مشاور تبلیغاتی یا یک مدیر تبلیغاتی را استخدام کنید. اما مطمئناً سوالی که پیش می‌آید این است که کدام مشاوره تبلیغاتی کیفیت و قیمت بهتری از خدمات را ارائه می‌دهد :

برای پاسخ دادن به این سوال اطلاعات زیر را جمع آوری کنید .

 • فرآیند مشاوره تبلیغات برای ایجاد کمپین‌هایی با عملکرد بالا چیست؟
 • قبلا چه تبلیغاتی را مشاوره داده است و بازخورد آن چه بوده است؟
 • ارتباط مشاور تبلیغات با مشتریانش چگونه است؟
 • چگونه می‌تواند محتوی خلاقانه‌ای را برای شما بوجود آورد؟

مشتری مداری

کار مشاوره تبلیغاتی کار ساده‌ای نیست. یک مشاوره تبلیغات وظیفه شناس همواره تبلیغات و عملکرد آن را زیر نظر دارد. در حقیقت، کار مشاوره تبلیغاتی کاری نیست که در یک ساعت کاری خاص و روزهای کاری انجام شود .

در کار تبلیغاتی نظرات کارفرما بسیار مهم است. اگر تبلیغات با ماهیت برند، محصولات و شرکت فاصله داشته باشد نمی تواند موفق باشد بنابراین حرکت در چارچوب نظر کارفرما یکی از مهمترین نشانه‌های مشتری مداری یک مشاور تبلیغاتی است .

پرسنل حرفه‌ای یک آژانس مشاوره تبلیغاتی

یک تبلیغات برای آنکه موفق باشد احتیاج به متخصصین حرفه‌ای در حوزه مختلف دارد. مدیر خلاقیت، سناریو نویس، کارگردان و فیلم برداربرای تولید یک ویدئو، طراح گرافیست، استراتژیست بازاریابی، متخصص تحقیقات بازاریابی. برای یک شرکت استخدام تمامی این افراد کار بسیار پر هزینه‌ای است. بنابراین یک شرکت مشاوره تبلیغاتی با پرسنل مجرب و متخصص می‌تواند برای شما عملکرد مناسبی را با یک تیم حرفه‌ای به دنبال داشته باشد .
کمپین تبلیغاتی

برنامه ریزی نتیجه گرا

تیم برنامه ریزی استراتژیک یک شرکت مشاوره تبلیغاتی وظیفه دارد تا همه چالش ها، شرایط و همچنین راه های دستیابی یکشرکت را به اهداف خود برنامه ریزی کند. این یک مزیت بزرگ برای شرکت‌های مشاوره است تا که تیم استراتژیک و برنامه ریزی داشته باشند. داشتن یک تیم برنامه‌ریزی و  استراتژی بازاریابی و تبلیغاتی در یک شرکت مشاوره تبلیغاتی سبب می‌شود که آنان بتوانند برنامه‌هایی با بازده‌هی بالا را ارائه و آن را مدیریت و رصد کنند .

تیم برنامه ریزی استراتژیک وظیفه اش تحلیل استراتژیک محیط شرکت، برنامه ریزی کلان تبلیغاتی، برنامه ریزی عملیاتی تبلیغاتی، تدوین فرآیندهای مرتبط با تبلیغات است .

سخن آخر

داشتن یک تیم برنامه ریزی در یک آژانس تبلیغاتی یک امتیاز عالی برای کارمندان و همچنین مشتریان آژانس است. در حقیقت، این تیم علاوه بر بالا بردن سطح عملکرد مشاوره تبلیغاتی خود، تأثیر مستقیمی بر کیفیت خدمات به مشتریان و عملکرد تبلیغات خواهد داشت. اگر به دنبال مشاوره تبلیغاتی در تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و یا هرجای دیگر از ایران هستید، با بوطیقا تماس بگیرید.